Prodat Vila, Marousi, Athens, Recko, Themistokleous 27

Prodat - Cod. 20694

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 300 m²
  • Pocet pokoju: 11
  • Podlazí: 3

Tato nemovitost je dva a půl patrový dům v celkem 300 čtverečních ms. Pozemku, na kterém se nachází dům je 450 sq ms. Oblast se nachází v blízkosti stanice metra (8 minut chůze), a to je také opraven místní obecní autobus, který staví více či méně mimo dům. Existují školy, stejně jako mateřské stanice v docházkové vzdálenosti od domu. Lokalita se vyznačuje jak klidně a "přátelské" oblast, kde se sousedé "vědí" každý jiný a většina lidí, kteří žijí tam žili po mnoho let.
Dům je rozdělen do dvou samostatných domech jedna na vrcholu druhé každého s vlastním vchodem (se nachází na rohu ulice).
V přízemí domu je 115 m² ms, postavený kolem 1961 z kamene. To má dvě ložnice, jeden mramorová koupelna, velký obývací pokoj s operačním místo požáru, kuchyň s oddělenou jídelnou a přistýlkou ​​místnost, která může být použita i jako kancelář nebo něco jiného. Tam jsou záchody v téměř každé místnosti. Je obklopen rozsáhlým verandou a má přístup k zahradě, která je po celém domě. K dispozici je krytý parkoviště pro dvě auta. Suterén slouží jako skladiště v přízemí, kde je ústřední topení se rovněž nachází vytápění oba domy.
Dům v prvním patře je mezonetový (jeden a půl patro) na 185 metrů čtverečních ms, postavený kolem 1974, kde první patro má velký obývací pokoj s místem provozní požární, kuchyně se samostatnou jídelnou, dvě ložnice a koupelna. To má také prostornou verandu kolem domu. Druhé patro má další dvě ložnice jak s malými balkony a větší koupelna.
Uvnitř střechy (podkroví) je používán jako prostor pro ukládání v patře domu a tam jsou záchody na každém pokoji.

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB