Prodat Bar/Restaurace/Noční klub, Marathia, Zakynthos, Recko, Limni Keri

Prodat - Cod. 24600

  • Typologie: Bar/Restaurace/Noční klub
  • Oblast: 5000 m²
  • Pocet pokoju: 16
  • Podlazí: 1-2
  • Majetkové poměry: Excellent

RESTAURACE S ADJACENTNÍM KAMENEM.
Umístění: LIMNI KERI, VNĚJŠÍ MORSKÝ PARK ZAKYNTHOS.
Luxusní povrchy - Nádherný výhled na zátoku želvy.

MOŽNOST TRANSFORMACE STAVEB V:
-VILLA NA 2 PODLAHY S BAZÉNEM
-2 APARTMÁNY SE SAMOSTATNÝMI PŘÍJMY
- HOTEL 800 M2

STRUKTURA
Budova, jejíž práce byly zahájeny v roce 1994 a dokončena v roce 2003 výstavbou parkoviště a domu pod ní, byla postavena na nekryté ploše 4 300 metrů čtverečních, z nichž více než polovina byla osázena desítkami a desítkami rostliny, ovocné stromy různých druhů a více než 30 olivovníků (z nichž dva jsou starší než sto let). Za státní cestou dole je odkrytá nemovitost o rozloze 500 metrů čtverečních ohraničená olivovníky. Jsou zde přípojky pro elektrické vedení (třífázové (380 V)), telefonní a vodovodní (komunální vodárny) a k dispozici je také 1,6-litrová plynová nádrž na LPG (kapalný propan).

Hlavním vchodem je krátký úsek soukromé silnice, která spojuje obecní cestu s parkovištěm. K dispozici je druhý horní sekundární vchod: „servisní“ vchod ke všem efektům, který umožňuje snadné provádění tankování, nakládky a vykládky atd.

Parkoviště bylo navrženo ve dvou úrovních a bylo navrženo v „prstenci“, aby bylo možné snadno manévrovat se vstupem a výstupem. Má kapacitu asi 35 autosedaček. K dispozici je garáž pro pergoly. Schodiště vede okamžitě k domu a poté na terasu restaurace, odkud je nádherný výhled na celou želví zátoku pod ní.

RESTAURACE
Restaurace La Bruschetta má v současné době kapacitu přibližně 150 míst, která jsou rozdělena převážně mezi hlavní terasu a dvě menší terasy, z nichž jedna je na vyšší úrovni. Z jakéhokoli místa budete mít nádherný výhled na záliv a okolní kopce.
Část hlavní terasy je pokryta pergolou, částečně s okny, což umožňuje provádění činnosti i v nejchladnějších měsících. V tomto případě je kapacita kolem 50 míst.

Terasy byly navrženy tak, aby vyhovovaly událostem, jako jsou svatby, narozeniny, pracovní večeře atd. jak vytvořit prostory pro stolování s určitým soukromí prostřednictvím hry sloupů altánu, které rozdělují tabulky. Dvě toalety jsou rozděleny na muže / ženy se samostatnými šatnami.
Kuchyňská restaurace (cca 55 m2) je vybavena, pohodlná a efektivní. Uvnitř kuchyňského koutu je studená místnost a koupelna se sprchou. V zadní části je krytá terasa o rozloze asi 30 metrů čtverečních. používá se k manipulaci, relaxaci pro personál atd. Venku sousedí další 2 místnosti (jedna z 15 metrů čtverečních sloužících jako sklad, druhá 13 metrů čtverečních s koupelnou se sprchou a toaletou sloužící jako šatna pro zaměstnance).
Restaurace je napojena na městský akvadukt a má pod kuchyňskou podlahou cisternu (ze železobetonu) o kapacitě 15 m3.

Pro stavbu byly použity materiály jako místní kámen, kované železo, cypřišové nosníky atd., Všechny podepřené pevnou anti-seismickou železobetonovou konstrukcí.
Pro sloupy a různé vnější stěny bylo použito přes 18 000 exponovaných cihel, ručně vyráběných v řemeslné peci ostrova. K dlažbě teras (cca 200 m2) byly použity dlaždice „Antique rose“ společnosti „Cotto Veneto“ v Trevisu.

BYDLENÍ
Dům byl navržen a postaven v tradičním stylu ostrova.
Má rozlohu přes 120 metrů čtverečních. rozdělen na: vchod, veranda o 35 m². s výhledem na moře, 30 m² obývací pokoj s rohovým krbem a otevřenou kuchyní v horním patře, malá skříň pod schody, chodba s nástěnnou skříní 10 m2, koupelna se sprchou, ložnice 12 m² s vestavěnou skříní a malou terasou, další ložnice 25 m2 s verandou 12 m², další koupelna se sprchou, vestavěná skříň 15 m2, další skříň 10 m2.
V zimě je teplo, protože je postaveno zcela s odhalenými kamennými zdmi vně a do šířky 50 cm. zatímco stropy jsou ve dřevě s cypřiši. Střechy jsou provzdušněny a izolovány speciálními tepelnými materiály.
Průměrná vnitřní výška je m. Asi 3,00. Pro topný systém existuje hydraulické a elektrické zařízení (pod verandou byla vytvořena místnost pro případnou instalaci kotle). V každém pokoji je klimatizační systém s tepelným čerpadlem.
Dům je také napojen na městský akvadukt a má pod verandou nádrž (železobeton) o kapacitě 12 m3.

BUDOVA, RESTAURACE A DŮM, REALIZOVÁNA PODLE LEGISLATIVNÍCH PRAVIDEL. VŠECHNY BUDOVY ABUSY SE PROVÁDĚLY.


REKLAMA "

Po mnoha a pečlivém výzkumu Nino se v posledních letech rozhodl zveřejnit bruschetta a zveřejnit jej prostřednictvím následujících komunikačních prostředků:
místní televize, místní a regionální rozhlas, místní a národní časopisy, internet.

ÚVAHY

Klientela Bruschetta byla vždy vybrána a kvalitní.
Vzhledem ke své poloze je potenciál vynikající z hlediska investic a obratu (stále se zvyšuje s výjimkou roku všeobecné krize, kdy došlo k poklesu pouze o 8%), a to is ohledem na možnost udržovat strukturu otevřenou po celý rok, vzhledem k naléhavému požadavku stálých zákazníků.
Olympijské hry v Aténách v roce 2004 navíc přinesly nárůst cestovního ruchu a investic nejen na vnitrostátní úrovni: samotná řecká vláda se hodně zaměřila na Zante, přičemž investovala do výstavby nového mezinárodního letiště, nového přístavu, nového nemocnice, s posilováním nových komunikačních prostředků na ostrov az ostrova (Zante je již několik let spojena se všemi evropskými zeměmi, iz Izraele, Čech, Finska, Švédska atd. pravidelnými a charterovými lety).

REGISTROVANÉ NÁVŠTĚVY PRO toto oznámení

Návštěvy rozdělené podle země původu

Změna časového období

Poptávka po této nemovitosti


Ad Přidal Soukromé
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Zrušit
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB