Prodat Stavební parcela, Paleochora, Crete, Recko, 73001 Paleochora, Chania

Prodat - Cod. 31312

  • Typologie: Stavební parcela
  • Oblast: 400 m²
  • Pocet pokoju: 0
  • Podlazí: 0

Celková plocha k prodeji: 18 936 m2, rozdělené na parcely a dále rozdělitelné v částech. Minimální plocha na pozemku: 400 m2, poměr podlahové plochy: 0,8 (stavba 320 m2 na pozemku 400 m2). Nachází se na úpatí hory, v nadmořské výšce od 40 m do 100 m, pozemky nabízejí nádherný výhled na libyjské moře a městečko Paleochora. Na východní hranici pozemků k prodeji se nachází nebytový prostor o rozloze 14 000 m2 (oblast Natura, která není určena k prodeji), která se skládá z jeskyně a malé údolí. Cena za tuto půdu je obchodovatelná.
Paleochora je malé městečko na jihozápadním pobřeží Kréty, asi 70 km od města Chania. Vedle přímořského letoviska je Paleochora také správním centrem regionu. Nákupy, podniky, administrativní služby, školy a zdravotní služby najdete zde. Paleochora je rychle se rozvíjející městečko, zaměřené na individuální cestovní ruch, spíše než na masovou turistiku a velké "all inclusive" hotely. Kromě moderních zařízení nabízí město klidné prostředí, v němž žije, s příjemným klimatem v létě iv zimě a spoustou přírodních krás. Četné pláže jsou dosažitelné pěšky, autem nebo lodí, a dobře známé pěší trasy jsou umístěny v dosahu jízdy.

REGISTROVANÉ NÁVŠTĚVY PRO toto oznámení

Návštěvy rozdělené podle země původu

Změna časového období

Poptávka po této nemovitosti


Ad Přidal Soukromé
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Zrušit
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB