Prodat Vila, Haniotis, Halkidiki, Recko, Chanioti, Halkidiki, Greece

Prodat - Cod. 36365

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 200 m²
  • Pocet pokoju: 6
  • Podlazí: 3
  • Majetkové poměry: New building

Neuvěřitelné vily na prodej v Řecku, Halkidiki, Hanioti. Hanioti je jedna z nejživějších vesnic na Halkidiki. Dům se nachází vedle lesa olivovníků. Stavba je zbrusu nová od roku 2017. Existují dva nekonečné bazény, které jsou udržovány novými technologiemi, které vylučují chlorid ve svém systému. K dispozici jsou 4 koupelny, velký obývací pokoj a 6 pokojů. K dispozici je velké úložné místo. Parkování je k dispozici. Vily nabízejí nádherný reálný park. Každá vila má vlastní krb. Umístění vile poskytuje úplnou izolaci od městského hluku a chaosu, což svým obyvatelům poskytuje možnost plně se uvolnit a vychutnat si klid Středomořího moře, které je vidět v celé jeho rozlehlosti a kráse. Z domů můžete vidět druhou nohu Halkidiki - Sithonia. Každou noc si můžete vychutnat západ slunce a vydat se na kopce Kassandry.
Moře je v těsné blízkosti 400 metrů, kde se nacházejí některé z nejlepších plážových bary Hanioti. #experiencethebestofgreece

REGISTROVANÉ NÁVŠTĚVY PRO toto oznámení

Návštěvy rozdělené podle země původu

Změna časového období

Poptávka po této nemovitosti


Ad Přidal Soukromé
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Zrušit
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB